Softres

Programy dla jednostek administracji samorządowej

Aktualności

Bezpłatna konferencja "e-Usługi w administracji publicznej"

23-10-2017

DATA:                  8 listopada 2017r. godz. 10:30

MIEJSCE:            Hotel Rzeszów, sala Marszałkowska poziom 2

     Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 44

 

        Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji poświęconej praktycznym aspektom wykorzystania e-Usług w administracji publicznej.

 

Uczestnicy:

 

       Konferencja adresowana jest do przedstawicieli administracji samorządowej (osób odpowiedzialnych za informatyzację urzędów, informatyków, oraz osób odpowiedzialnych za planowanie przestrzenne i realizację zamówień publicznych).

 

Cel:

       Celem konferencji jest zaprezentowanie Państwu możliwości zintegrowanego pakietu oprogramowania do zarządzania jednostką samorządową ZSI „Sprawny Urząd”, w zakresie jego wykorzystania do udostępniania e-Usług. Na konferencję zapraszamy firmy, które dostarczają produkty oraz usługi dla JST w zakresie szeroko rozumianej informatyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań czekających urzędy w najbliższym czasie (zmiany w ustawie prawo zamówień publicznych, dyrektywa ISPIRE, możliwość finansowania nakładów ze środków UE).  

Organizatorzy:

 

·         Biuro Usług Komputerowych „Softres” Sp. z o.o. firma działająca od 1988 r. lider rynku rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji samorządowej naszego regionu - jej autorskie oprogramowanie wykorzystywane jest przez ponad 600 jednostek takich jak: starostwa powiatowe, urzędy miejskie, urzędy gminne, CUW-y, Regionalna Izba Obrachunkowa, zakłady komunalne i inne.

·         GIAP Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca gminom rozwiązania dla planowania przestrzennego spełniające wymogi INSPIRE (ewidencje dróg, zabytków, terenów chronionych, punktów adresowych). Ponadto prowadzimy cyfryzację planów i dostarczamy narzędzie do udostępniania ich mieszkańcom z możliwością świadczenia e-Usług.

·         E-Service sp. z o. o. – firma działająca od 1993 roku na rynku rozwiązań informatycznych specjalizuje się w zakresie integracji rozwiązań IT w oparciu o najnowsze rozwiązania sprzętowe
i programowe: np.: serwery, macierze, wirtualizacja zasobów, backup i archiwizacja danych.

·         Michał Janas Consulting Sp. z o.o. – działająca od 2008r. firma specjalizująca się w planowaniu, przygotowaniu, pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów, w tym przedsięwzięć współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Grono ekspertów firmy pozwala na obsługę projektów w różnych obszarach m.in. projekty informatyczne, budowlane, społeczne.

·         Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych SmartPZP – bezpieczna platforma zapewniająca elektroniczną komunikację między zamawiającym, a wykonawcami oraz elektroniczne archiwum
w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

 

Plan konferencji:

 

10:30  -  Rejestracja uczestników.

11:00  -  Platforma sprzętowa podstawą świadczenia e-Usług.

11:20  -  Możliwość ZSI „Sprawny Urząd” jako narzędzia udostępniania e-Usług (Elektroniczne Biuro

              Obsługi Mieszkańca).

12:10  -  Przerwa kawowa.

12:30  -  Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych SmartPZP.

13.00  -  Planowanie przestrzenne w JST w aspekcie udostępniania e-Usług.

13:40  -  Pozyskiwanie środków UE w nowej perspektywie budżetowej.

14:00  -  Obiad.

 

Rejestracja:

 

·         telefoniczna pod numerem 17 857-35-30

·         e-mailem pod adresem

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 31.10.2017. Ilość miejsc ograniczona.

 

wstecz

Nasze produkty

PRZEKONAJ SIĘ SAM

co mamy w swojej ofercie

Sprawny Urząd

Sprawny Urząd

zintegrowany system informatyczny-zobacz schemat jego działania!